Děčín, 29.4.2013

Další zápas krajského přeboru jsme odehráli 29. dubna od 17:00 na Stínadlech proti Děčínu.
Oproti podzimu postavili děčínští citelně silnější výběr a na hře to bylo znát. V každém mužstvu měli velmi schopné hráče, kteří našim klukům několikrát zamotali hlavy. Přesto se nám podařilo v zápasech vstřelit 23 gólů, když jsme v jediném zápase těsně prohráli a v ostatních jsme zvítězili celkem přesvědčivě.

Dnes si všichni naši hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon (i když první "poločas" byl u jednoho týmu trochu ospalý, druhý "poločas" to dokázali napravit). Svoji úspěšnou premiéru ve "čtyřkovém" dresu si odbyla i naše nová posila - Ondra Hora, který ukázal, že se mají soupeři na co těšit.

Sestavy:

Haruda/Jaroš - Bartoš (3 góly), Bílek (6), Haruda (1), Hora (2), Jaroš, Vaněk (1), Zápotocký Jára (2)

Grümann/Šístek - Doubek, Douša (1), Grümann, Jungmann (3), Kolář (2), Šístek (1), Zápotocký Jirka (1)