Úspěšná sobota

25.06.2012 12:11

Poslední turnaj a zápas odehrál tým Teplic tuto sobotu 23. června. Jedna polovina týmu jela na turnaj do pražské Chuchle a druhá na zápas do Meziboří. Obě skupiny na závěr sezóny předvedly pěkný a bojovný fotbal okořeněný góly.

I když zápas v Meziboří skončil 8:5 (5:2) v náš neprospěch, musíme naše kluky pochválit za předvedenou hru a bojovnost. Hráli proti klukům o rok i dva starším.

Meziboří - SKJ Teplice
8 : 5 (5:2)

Branky: Jungmann 2, Koudelka, Bílek, Krogner

Turnaj v pražské Chuchli pro nás nezačínal nijak dobře. Ještě 10 minut před začátkem našeho prvního zápasu, bloudila dvě auta po Praze s většinou týmu. Přesto nakonec všichni dorazili včas. Zpoždění a hektické minuty před zápasem byly na prvním výsledku znát a prohráli jsme s Motorletem "A" 1 : 5. Na druhý zápas s Litoměřicemi se již všichni plně koncentrovali a na výsledku to bylo znát. Kluci předváděli pěkné akce a zaslouženě vyhráli. Ve třetím zápase ve skupině jsme narazili na silnou Bohemku. Za tento zápas si zaslouží všichni kluci velkou pochvalu za velkou bojovnost do poslední minuty, protože 3x za zápas prohrávali a i tak si strhli výhru na svoji stranu. V posledním zápase ve skupině jsme odehráli s Mladou Boleslaví pohodové utkání okořeněné góly a tím jsme postoupili do semifinále.

V semifinále jsme nastoupili proti druhému týmu Bohemky. Našim klukům se podařilo vybojovat výhru 2 : 1, ale výsledek nebyl jistý do posledních vteřin. Finále jsme odehráli proti celku Ďáblic a prohráli 3 : 1. Na dobře bránícího soupeře jsme nenašli recept, jak dostat balón do jeho brány. Tato prohra znamenala pro náš tým krásné druhé místo. Velmi dobré zakončení letošní sezóny.

Sestava:
Vaněk, Hruda (1), Zápotocký Jára (6), Zápotocký Jirka (1), Šístek (6), Olšer (3), Hopi (1), Vršata (2)