Kladno, 11.11.2012

Hraje se 11.11.2012 od 8:00 v nové hale Bios na Kladně u zimního stadionu

Sraz: 8:15 na místě

Nominace: Bartoš, Grümann, Jungmann, Kolář, Krogner, Šístek, Vršata, Vyhnal, Zápotocký Jaroslav

4+1, 1x 13 minut

Účastníci: SK Kladno, FK Neratovice, Baník Most, ČL Neštěmice, Forward One, Sparta Praha, Viktoria Mariánské Lázně, Junior Teplice


V neděli jsme se zúčastnili halového turnaje na Kladně v krásné hale Bios.

Po příjezdu jsme se ani nestačili rozkoukat a už jsme hráli první utkání mimo rozpis se Spartou. A toto utkání jsme zvládli na výbornou, kdy po výborném výkonu, jsme ji  porazili 3:1. Další výsledky: S Kladnem, Neštěmicemi a Forwardem Děčín jsme remizovali 0:0. S Mariánskými Lázněmi výhra 6:1, Mostem výhra 2:0 a Neratovicemi výhra 1:0.

Celkem jsme tedy vyhráli 4 zápasy a 3 remízovali s celkovým skórem 12:2, kdy za malý počet obdržených branek může předváděná hra a obzvláště pak výkon Honzíka v bráně. Celkově lze naše vystoupení hodnotit jako velmi podařené a potvrzující zlepšování se v individuálních dovednostech, o které nám jde  především. Všichni naši borci dostávají zelenou kartu jako ocenění za předvedené nasazení, dovednosti a vůli po vítězství. 

Sestava: Grümann - Bartoš (3 góly), Jungmann (1), Kolář, Krogner (3), Šístek (2), Vršata (2), Vyhnal, Zápotocký Jára (1)


TP - Baník Most 2:0


TP - Neštěmice 0:0


?


TP - Forward One 0:0


TP - Kladno 0:0


Vyhlášení výsledků