Berlín, 15.2.

halový turnaj pořádá Berliner SC v hale Roberta Jungka

Opět se ukázalo, že současná forma a ochota se "poprat" o výsledek je nám zřejmě již vlastní a dokážeme toho využít i s takovými dravci, jakými byli téměř všichni účastníci turnaje v Berlíně. 

Nutno pochválit naše kluky za předvedené výkony a herní styl, který je výrazně odlišný od toho německého v těchto věkových kategorií. Nikterak jsme nezaostávali za někdy až přehnanou vůlí za míčem od našich soupeřů. A i přes tento enormní tlak na nás jsme se pokoušeli hrát naší hru, a až na výjimky se nám to i dařilo. Soudě i dle komentářů návštěvníků turnaje, kdy ne málokrát tleskali pohledným akcím a to i v případech kdy naše snaha nebyla korunována gólem. 

I přes nedosažení vyšších příček v turnaji, o které nám primárně nejde, jsme s naší zanechanou stopou v Berlíně nadmíru spokojeni (na rozdíl od minulých vystoupení v Německu). Pozitivní je, že až na jedno utkání jsme v každém utkání vedli, a i při nepříznivém vývoji utkání jsme neustupovali od předváděné hry. Na rozdíl od soupeřů jsme se téměř většinu času zdržovali na půlce soupeřů. Oni pak poměrně často využívali zdí k uvolnění našeho tlaku a přechodu do našeho obraného pásma. K tomuto jsme se neuchylovali a stále hráli svou hru. Tedy opravdu velká pochvala našim bojovníkům

Co nám, respektive klukům, malinko kazí celkovou radost s výsledky je absence klasického brankáře. A dle mého názoru se s tímto kluci na které, vyšla řada do brány, vypořádali na jedničku a to hlavně směrem dopředu. Bohužel německý herní systém neumožňuje větší zapojení brankáře do hry (na útočné polovině hřiště). A i přes to naši "brankáři" byli super.

Videa 

Sestava: 

Bartoš V., Douša O., Hopi E., Hora O., Jungmann M., Vyhnal J., Zápotocký Ja., Zápotocký Ji.

Výsledky: 

FC Viktoria 1889 : Sk Junior Teplice 0:1

Tenis Borusia Dortmund: Sk Junior Teplice 3:3

TSW Rudow: Sk Junior Teplice 2:1

Herta 03: Sk Junior Teplice 2:1

Dresden: Sk Junior Teplice 1:2   

TSW Rudow: Sk Junior Teplice 2:1