Zasílání novinek e-mailem
Pro denní zasílání novinek zadejte svou e-mailovou adresu. Zobrazí se vám okno pro potvrzení požadavku a na vámi zadaný e-mail přijde informační mail se žádostí o potvrzení. Poté vám budou chodit informace o nových článcích na webu přímo do vaší e-mailové schránky.
Zadejte svou adresu:  
Provozuje FeedBurner

Tréninky

Od 1. listopadu 2014 trénujeme

Den Hodina Místo
Úterý 17:00 - 18:30 UMT Anger
Čtvrtek 18:30 - 20:00 sportovní hala Teplice
Pátek 15:30 - 17:00 sportovní hala Teplice
 

 

 


Novinky

19.01.2015 22:11

PU Stínadla s Děčínem

Toto přípravné utkání nám přineslo nutnost vyššího nasazení a předvedení dovedností dosud získaných. Narozdíl od toho minulého. Škoda jen, že jsme svoji nátlakovou hru nedokázali praktikovat po celou dobu PU. I přes to bylo potěšitelné, že si většina dokázala poradit i Děčínskými, kteří jsou vlastně Teplický (trénují s našima 03). V celku a s přihlédnutím k tomu, že jsme měli na ploše vše co je zdravé, bez rozdílu aktuální či dlouhodobé výkonnosti, lze říci to, že můžeme být spokojeni tak na půl. Ale pro to, že jsou to pouze přípravná utkání nám posloužila dostatečně k tomu, abychom zjistili, ,,kde nás tlačí bota,,. To jest, Neproměňování jasných šancí, nedostatečná rychlost práce s míčem, u některých malý důraz v soubojích a pozdní přistupování k soupeři atd. Aby to však nevyznívalo jako, že se neobjevovali pozitivní věci, tak je nutno říci, že jsem po většinu času hru drželi na soupeřově straně a to díky naší aktivitě. Malinko se nám lepší hra s pozice brankáře. Někteří umí i docela slušně vystřelit s kýženým efektem, tedy pokud se nenechají ovlivňovat rodiči....! Prostě je za námi další kvalitní trénink. Borci děkuji a těšme se na další.

—————

11.01.2015 10:42

PU Litoměřice

Jelikož se jedná o PU, tak se zmíním jenom o tom, že proběhlo, z naší strany poměrně v poklidném tempu.

—————

11.01.2015 10:12

Zbuzany 1.místo

Náš první turnaj letošního roku lze hodnotit jako povedený. Klukům se dařilo ve většině zápasů hrát svoji hru a i za nepříznivého stavu hráli to co umí. Obzváště, když byli spíše v prázdninové náladě. V každém případě je potřeba kluky pochválit.

Statistika:TP:Chrudim 2:0, TP:Táborsko 3:2, TP:Benešov 1:1, TP:Ústí 4:2, TP:Most 2:2, TP:SK Plzeň 5:1, VK Plzeň 1:5

Jediný prohraný zápas s VK Plzeň byl víc o hlavě než, že by kluci už vyloženě nemohli, a to i když z důvodu nemoci nedojel Enis a Denis se v průběhu turnaje zranil. O to měli kluci větší radost, když se při vyhlašování dozvěděli, že na ně ,,zbylo,, první místo. Na to, že jsme na začátku jarní a poslední sezony v Junioru dobrý a ještě jednou pochvala borcům.

Sestava: Bartoš 1x, Vyhnal 1x, Jirka Z. 0x (zdůvodu určitých potíží byl po celou dobu brankářem-Výborným), Jára Z. 2x, Vršata 3x, Jungmann 3x, Šístek 2x, Hora 2x, Douša 2x, Lachman 2x.

Potěšující je, že si góla dali všichni, kteří byli v poli. Super.

PS: vlivem zamotanosti výsledků a určitých zmatků je naše konečné umístnění zprávné.

Videa:https://www.youtube.com/playlist?list=PLEXgn-AfmNh9_UjQpM6Zk1fqbBSx8pLqd

—————

01.01.2015 12:58

A máme tu rok 2015

Předně přeji všem do roku 2015 hodně zdraví a radosti z vašich-našich fotbalistů.

První trénik bude 8.1.2015 v hale na Stínadlech dle obvyklého času.

Na základě dlouhodobě naplánované účasti na turnaji Coerver Cupu se v neděli 4.1.2015níže jmenovaní dostaví do 13:00 hodin na adresu konání : Sportovní areál Zbuzany, Chotečská 118, 252 25 Zbuzany, okres Praha-západ.

Nominovaní: M.Vršata, O.Douša, K.Vyhnal, E.Hoppi, K.Lachman, M.Jungmann, D.Šístek, O.Hora, J. a J.Zápotocký, V.Bartoš.

Platí nadále potvrzení účasti od nominovaných!

Na závěr bych chtěl poděkovat Jirkovi Jarošovi za odvedenou práci v roli vedoucího týmu, kterou z části přebírá pan Šístek.

Petr Pejchar-trenér

 

—————

22.12.2014 19:31

Výborné výkony v Koldomu

Konec dobrý všechno dobré, tak by se dalo shrnout naše vystoupení na turnaji v Litvínově. Rádi přijímáme výzvy od soupeřů, které nám jsou schopni něco dát. A Litvínovští jsou toho důkazem. Vždyť i oni sami byli v základní skupině překvapeni naší důraznou, ale pořád výrazně fotbalově zaměřenou hrou, která musela nejednoho fotbalového fanouška nadchnout, a to nejen Tepličáky... A je příjemné, že z tohoto trendu jsme neustoupili po celý průběh turnaje. Není proto divu, že obě skupiny po základních kolech vyhráli právě oba naše týmy. A díky tomu postoupili do finálové skupiny. Tam se díky zamotanosti výsledků stalo to, že jsem celkově skončili na 1 a 4 místě. Což není vůbec podstatné. Důležitější jsou následující fakta.

Tým ,,A,, ve své skupině 3x vyhrál a 1x prohrál s celkovým skorem 20:8!

Tým ,,B,, ve své skupině vyhrál všechna utkání s celkovým skóre 27:1!

Na konci turnaje po sečtení všech gólů to dopadlo následovně (započteny vstřelené a obdržené branky obou týmů dohromady a to včetně vzájemného zápasu mezi Juniorem A i B) Celkové skóre 61:28!!!!!! A to jsme neproměnili celou řadu jasný tutovek.

Důležitý je fakt, že jsme se nenechali zlomit, pro nás nepotřebnou a někdy až přehnanou důrazností soupeře. A přijali fakt, že za celkové vítězství může celý tým. Za to kluky a tak jsme to i udělali po každém utkání, pochválili.

Veliká pochvala našim borcům.

Satistika : Bartoš 2x, Doubek 1x, Douša 2x, Grümann 5x, Haruda 2x, Hopi 7x, Hora 3x, Jakubíček 2x, Jungmann 2x, Kolář 4x, Lachman 3x, Salák 1x, Šístek 6x, Vršata 7x, Vyhnal 0x, Zápotocký Jar 9x, Zápotocký Jir 5x

Dále prosím ještě o zanechání vzkazu na můj mail ohledně kalendářů. Mám stále u sebe dostatečné množství k prodeji.

A na úplný závěr bych chtěl předně poděkovat Jirkovi J za výbornou práci v roli vedoucího týmu a jeho pečlivosti při jakékoliv činnosti související s ,,povinnostmi,, kolem 04 a nejvíce za jeho vedení všech statistik...na které budou moct kluci jednou vzpomínat. Jirko díky!!!!!

Přeji dále předně našim borcům ať si odpočinou a naberou síly do finalizace formy a dovedností před odchodem do FK Teplice. Bohatého Ježíška, který jak doufám přinese hlavně hodně zdraví a pohodu v tak uspěchané době. To všechno a mnoho dalšího samozřejmě i Vám rodičům - fanouškům. Mějte se hezky a v roce 2015 ahoj.

Za trenérské duo Petr Pejchar

Videa:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLEXgn-AfmNh9kIBoatDM74Qd5qRZ2bdxb

Parta horolezců....

 

—————

18.12.2014 21:48

Závěrečný turnaj v Litvínově

V neděli odehrajeme závěrečný turnaj v Litvínově.
Nominace: Bartoš, Doubek, Douša, Grümann, Haruda, Hopi, Hora, Jakubíček, Jaroš, Jungmann, Kolář, Lachman, Salák, Šístek, Vršata, Vyhnal, Zápotocký Jaroslav, Zápotocký Jiří
Sraz u haly u Koldůmu v Litvínově v 8:30

Podrobnosti o turnaji ZDE.

—————

15.12.2014 14:38

Ve čtvrtek schůzka vedení klubu s rodiči

Ve čtvrtek 18.12.2014 proběhne ve sportovní hale od 18:30 schůzka vedení klubu s rodiči našeho ročníku.

—————

11.12.2014 21:34

Přátelák s Ústím jsme zvládli

V sobotu jsme odehráli přátelák s Ústí n. L., který nám vyšel o poznání lépe, než proti Litvínovu. Tentokrát jsme všechna dílčí utkání zvládli, i když několikrát až na poslední chvíli. Premiéru v zápase si odbyl Raul Ahounou, který odchytal všechna utkání.

Sestavy:

Ahounou, Douša, Jakubíček, Jungmann, Kolář, Salák, Vršata, Vyhnal, Zápotocký Jaroslav

Ahounou, Bartoš, Doubek, Grümann, Haruda, Jaroš, Lachman, Šístek, Zápotocký Jiří

—————

09.12.2014 11:22

Zakončení roku 2014

Počítejte prosím s rozlučkou s letošním rokem, která se uskuteční 19. prosince od 17:00 v areálu HUDY lezecké stěny v Ústí nad Labem.

Předpokládaná doba trvání jsou dvě hodiny, během kterých si kluci vyzkouší zase jiný sport - tentokrát lezení na umělé horolezecké stěně.

Sraz na místě v 16:30 - 16:40. Potvrďte, prosím, účast mailem.

—————

08.12.2014 21:06

Nepovedený přátelák s Litvínovem

V neděli večer jsme se pokusili vylepšit vzájemnou bilanci s kluky z Litvínova, ale nepovedlo se to. Litvínovští nás předčili ve všech činnostech - byli důraznější, rychlejší a mnohem důraznější a úspěšnější v zakončení.
Z 10 desetiminutových zápasů jsme pětkrát prohráli a pětkrát remizovali. V žádném jsme nedokázali vyhrát. Doufejme, že během zimní sezóny nalezneme na litvínovskou hru recept.

Sestavy:

Bartoš, Bílek, Doubek, Douša,Haruda, Jaroš, Kolář, Salák, Vyhnal

Grümann, Hopi, Jakubíček,Jungmann, Lachman, Šístek, Vršata, Zápotocký Jára, Zápotocký Jirka

—————


Štítky

  1. nominace
  2. trénink