Most, 1.12.2012

Velebudice, turnaj ročníku 2003, začátek 8:30, předpokládaný konec 14:30

V sobotním klání na turnaji ročníku 2003 se naši borci neztratili, ba naopak. Obrovskou pochvalu si kluci zaslouží za bojovnost  předváděnou hru. Kdy i soupeři a diváci sami uznali kvalitu a dovednosti, které ač v mladším podání dosti často převyšovaly, ty ve starším podání. I když z výsledků to tak jednoznačně nevyplývá, tak ve všech zápasech jsme byly vždy aktivnějším soupeřem a vytvářeli jsme si více šancí, které se ne vždy podařilo proměnit. Kdybychom počítali nastřelené tyčky branky jako gól, tak celkový počet námi vstřelených gólů byl více jak 35! Chtělo to možná více štěstí, nebo přesnější mušku. V každém případě je dobré, že jsme byli Mosteckým a Motorletu víc než vyrovnaným partnerem. O tom, že to soupeři vnímali stejně, svědčí i reakce trenérů a diváků. Chválíme tímto kluky za to, že i proti starším soupeřům dokázali hrát vyrovnaně a někdy i víc než vyrovnaně. Škoda těch několik chyb v rozehře či obraně, ale na tomto určitě zapracujeme, aby to bylo ještě lepší.

V turnaji jsme obsadili pěkné 4. místo za vítězným celkem Motorletu a za týmy Baník Most A a B. Naše celkové skóre bylo výrazně aktivní - 21:12.

Turnaj odehrálo sedm týmů systémem každý s každým.

Naše výsledky:

TP - Baník Most B 0:2

TP - TJ Chlumec 7:0
branky: Grümann 2, Bartoš, Kolář, Zápotocký Jiří, Hopi, Vršata

TP - Baník Souš 7:1
branky: Jungmann 2, Kolář, Bartoš, Grümann, Zápotocký jiří, Vršata

TP - Motorlet 0:4

TP - SK Kopisty 6:2
branky: Jungmann 2, Vršata, Haruda, Hopi, Zápotocký Jiří

TP - Baník Most A 1:3
branka: Kolář

Sestava: Bartoš (2 góly), Grümann (3), Haruda (1), Hopi (1), Jungmann (4), Kolář (3), Vršata (3), Zápotocký Jára, Zápotocký Jirka (3)


TP - Baník Most B 0:2


TP - TJ Chlumec 7:0


TP - Baník Souš 7:1


TP - Motorlet 0:4


TP - SK Kopisty 6:2


TP - Baník Most A 1:3


Vyhlášení